Skandynawia po polsku

table-791584_1280

Styl skandynawski we wnętrzach zaskarbił sobie rzesze miłośników na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego zważywszy na fakt, iż design ze Skandynawii to przede wszystkim jasne wnętrza, proste formy nadające lekkości i sprawiające wrażenie większej przestrzeni oraz naturalne materiały używane na przykład do produkcji stołów z litego drewna przy jednoczesnym zachowaniu równowagi ekologicznej.

Forma w czystej postaci

Jeśli już mowa o stylu skandynawskim to koniecznym jest wspomnienie o produkcie sofy Innovation, które są idealnym odzwierciedleniem skandynawskich trendów. Produkowane przez duńską firmę charakteryzują się pięknym wyglądem pasującym do każdego wnętrza, wykończeniem ze zwróceniem uwagi na najdrobniejsze detale oraz ergonomią i funkcjonalnością. te kanapy to synonim Skandynawii, ale – i to może być zaskoczenie – równie piękne meble oferuje hiszpańska marka la Forma. oddalona od Skandynawii o kilka tysięcy kilometrów, kojarząca się z intensywnymi kolorami i bogactwem w formie, Hiszpania, zaskakuje w tym temacie. Sofa La Forma bezbłędnie nawiązuje do stylistyki Skandynawów. Użycie drewna, lekka forma to kwintesencja La Forma, ale ich sofy to wersje ogrodowe zatem można mieć Skandynawię we wnętrzu i w ogrodzie – tym samym dom jest dopięty na ostatni guzik.

Innowacje

Zaskoczenie Skandynawią, którą proponuje koncern z gorącej Hiszpanii intryguje i zachęca do zgłębienie tematu. Aby poznać więcej propozycji od obu producentów warto zajrzeć do salonu oferującego och produkty. Wybór na pewno nie będzie łatwy, ale od czegoś trzeba zacząć .

2 Komentarzy

  1. Barbara

    Moi rodzice mają do dziś dębowy stół po swoich dziadkach, mam nadzieję, że kiedyś dostanę go ja 

  2. Maciej

    Naturalne drewno wprowadza do wnętrza ciepło, którego nie dadzą żadne okleiny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *