Nuta nowoczesności

table-1246328_1920

Klasycznie urządzone wnętrza kojarzą się przepychem, ciężkimi tkaninami i ciemnymi kolorami. Tymczasem synonimem nowoczesności jest biel dlatego też coraz więcej ludzi kupując meble decyduje się na stół biały matowy, który rozjaśni wnętrze i nada mu zdecydowanie pożądany w trendach wnętrzarskich – skandynawski styl.

Stylistyczny misz – masz

Niewątpliwie umiejętność mieszania stylów we wnętrzu jest cechą pożądaną u projektantów albowiem połączenie klasyki z nowoczesnością intryguje i zwraca uwagę. Biały stół harmonijne komponuje się z ciemnymi, drewnianymi podłogami oraz skórzaną sofą, która ze względu na rodzaj tkaniny użyty do jej wykończenia oraz prostą formę zaburza klasyczną myśl. Popołudnie na takiej kanapie upłynie bez wątpienia miło i wygodnie jednak warto uzupełnić zestaw o stolik kawowy. Nowoczesny design jaki mają stoliki wyrażony jest w ich kolorystyce, kształcie oraz materiale z jakiego zostały wykonane. Te niewielkie meble mogą stanowić główny element kolorystyczny we wnętrzu lub wręcz wtapiać się w tło pozostając nieomal niezauważone na tle sofy.

Powiew świeżości

Nowoczesne wnętrza od niedawna pozostają wzorcem dla najbardziej zatwardziałych wielbicieli klasyki. Zalety płynące z posiadania takiego wnętrza zdecydowanie przeważają szalę na swoja stronę przez co również w internecie jest coraz więcej miejsc oferujących designerskie dodatki niszowych producentów niedostępne w sieciowych marketach. To stanowi o ich atrakcyjności i nadaje wnętrzom lekkości.

2 Komentarzy

  1. Mike

    Zawsze chciałem mieć narożnik i chociaż nie jest to mebel tak mobilny jak tradycyjna kanapa to możliwość wyciągnięcia się wygodnie podczas oglądania meczu jest niezaprzeczalną zaletą.

  2. Kasia&Jacek

    Zaintrygowały nas sofy modułowe. Czy możemy prosić o namiar na jakiś sklep, najlepiej online?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *