Sofa spędzająca sen z powiek

sofa-788537_1280

Urządzając salon w niewielkim mieszkaniu od razu wiemy, że będzie on pełnił kilka funkcji, a najważniejsze z nich to miejsce do odpoczynku w ciągu dnia i miejsce na sen w nocy. Zakup nowoczesnej sofy z funkcją spania stanowi świetną alternatywę w przypadku braku odrębnej sypialni.

Nie tylko dla singla

Single – mieszkający na co dzień sami – chcą spać wygodnie dlatego też również oni poszukując do salonu sofy z funkcją spania stawiają przede wszystkim na wygodę i komfort oraz na funkcjonalność mebla. Jeśli wraz z tym idzie prosta, klasyczna forma sofy, możliwość wyboru tkaniny obiciowej i wybór odpowiedniego rozmiaru mebla nie przytłaczającego małej przestrzeni, to będą kolejnymi zadowolonymi klientami. Często na tej ograniczonej przestrzeni udaje się zmieścić regał na wymiar, który może stanowić swoistą granicę pomiędzy strefą kuchenną i salonową lub pomiędzy korytarzem a pokojem dziennym. Taki regał dopasowany wymiarami do konkretnej przestrzeni będzie spełniał swoją funkcję niezawodnie przez długi czas i cieszył oczy lokatorów nawet w sytuacji gdy singiel zmieni swój status, a jego gospodarstwo domowe powiększy się o nowego lokatora.

Pudełkowo

Meble na wymiar i spanie w salonie nierozerwalnie wiążą się z małymi przestrzeniami, w których najważniejsze jest zachowanie umiaru. Stworzenie wrażenia pudełka, w którym nawrzucane jest wiele różnych. niespójnych przedmiotów, bywa niełatwe w odkręceniu. dlatego warto przemyśleć wybór przed dokonaniem zakupu.

2 Komentarzy

  1. Grażyna

    Moje mieszkanie to całe 14 metrów kwadratowych, na których śpię, pracuję i przyjmuję gości. Wygodna kanapa w dzień jest najlepszym łóżkiem w nocy……spokojnie śpimy na niej w czwórkę ;).

  2. Olaf

    Jakbym czytał o sobie :). Wszystko da się pogodzić, trzeba tylko znaleźć dobrego fachowca od urządzania wnętrz i sklep.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *