Salon i spółka

living-1733750_1280

Pokój dzienny – zwany dumnie salonem – jest bez wątpienia centrum domu dlatego też skupia się w nim największa aktywność domowników, a co za tym idzie wymagania jakie są tutaj stawiane są wygórowane. Salon wyposażony w nowoczesne meble będzie dobrym miejscem do relaksu, do wylegiwania się na sofie i przyjmowania gości.

Pomieści więcej

Przyjmując gości musimy być przygotowani na to, iż zechcą oni zostać na noc. Dlatego też kupując sofę do salonu warto pomyśleć o tym aby była to sofa narożna z funkcją spania, którą bez problemu zmienimy w wygodne łóżko mieszczące dwoje gości. W ciągu dnia taka sofa stanowić będzie komfortowe miejsce do siedzenia dla zdecydowanie większej ilości osób, a ponieważ jest to wersja narożna to dobrze wpasuje się w jeden z narożników pokoju nie zajmując tym samym cennego miejsca na środku. Wartym rozważenia jest również zakup sofy modułowej, której poszczególne elementy można ze sobą dowolnie łączyć tworząc zestaw spełniający w pełni oczekiwania pod względem wielkości oraz kształtu. Jeśli dodamy do tego możliwość wyboru tkaniny, a także dodatkowego fotela czy stolika otrzymamy mebel idealny.

Modelowo

Salon jest odzwierciedleniem charakteru domowników – to model, do którego odnosimy się urządzając pozostałe pomieszczenia więc niezwykle istotne jest aby był nie tylko funkcjonalny, ale by przede wszystkim zachęcał do spędzenia w nim czasu. Nieważne czy czytamy książkę siedząc na sofie czy zasypiamy podczas ulubionego serialu, narożna sofa w salonie to synonim wygody.

2 Komentarzy

  1. Ola Sz.

    Totalne zaskoczenie, ale bardzo pozytywne !

  2. Ewa

    Cóż, znalazłam idealną skandynawską kanapę, czekam na dostawę, dziękuję !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *